Založit novou webovou stránku nebo e-shopChci nový web

 

JAK VZNIKLO KILLERS´ FAMILY COMMANDO neboli KFC

Na psím táboře začali říkat Spoonymu Killer, díky jeho průdě na ostatní psy. Na druhý psí tábor jeli s rodičema už i malý Killeři Goofy a Pierre. Vzhledem k tomu, že Spoony svoje děti uznává jako pravoplatné členy smečky, utvořili jsme svůj team a tím si vysloužili již známou přezdívku Killer Family, která nám zůstala ještě na třetí psí tábor.

Pak se díky Luckynky početnému vrhu našich vnoučátek Killeři opravdu rozrostli. Na čtvrtý tábor s námi jely dvě nové paničky a samozřejmě i naše pidi Killerka Hroznýška, čímž jsme jednoznačně převálcovali počet kamarádčiného Samba rodu s počtem 7 Killerů a kámoš Lukáš od Vincíka a Jazzinky se o nás vyjadřoval jako o komandu Killerů, čímž jsme se dostali k naší slavné přezdívce Killers´family commando, kterou jsme dovedli k dokonalosti parodií na Kentucký smažený opeřence KFC :o)))

tady Vám představuji celou galerii Killerů


Amálka a Spoony


23.-24.1.2003 vykouklo na svět 6 malých Killerátek 4 kluci a 2 holky


prvorozený Bugsy žíhánek - rodinný mazlík, pravidelně ho navštěvujeme. Je to náš největší potomek 36kg


náš Goofy žíhánek se narodil v autě jako druhý


třetí kluk Falco čokoládík - o něm bohužel nic nevíme, snad se má dobře

 
čtvrtý kluk Pierre čokoládík - je Spoony v hnědém, jeho páničci jsou naše psí rodina a jsme pořád spolu


pátá holka čokoládka Mimi Samba - dostala jméno po fence moji kamarádky Queen Sambě, protože jí byla jako malá hodně podobná, akorát titul Mimi jí moc nesedí, je hned po Bugsíkovi druhá největší 35kg. Se svým páníčkem moc ráda jezdí náklaďákem a rozváží stavebniny :o)


poslední holka čerňouska Lucky - Lízátko je stejně jako Pierre součást naší psí rodiny a díky ní sága rodu Killerů pokračuje28.4.2006 vykouklo na svět 11 Killerátek 3 kluci a 8 holek

 

1.holka Niky - čokoládka, snad brzy přijde na sraz ještě jsme jí neviděli, ale jsme s paníčkem v kontaktu a má se dobře

fotku nemáme :o(


2.holka Lucajda - měla si jí vzít Verči kamarádka, ale nakonec zůstala doma u maminky Lucky - naše holky vdolky :o)3.holka Sára - černá s bílou packou, bydlí daleko, ale panička u nás pracuje, tak víme jak se Sarka má a byla s námi na táboře


4.kluk Jim - je Spoonyho dokonalá kopie - odkaz na stránky viz. kontakty


5.holka Chipsy - je Lucky kopie, je to vášnivá dogtrekařka a chodí s námi na srazy štěňat

 
6. holka Rozárka - Hroznýška myslím nepotřebuje komentář :o)))))

 
8.holka Beruška - čerňouska, bydlela v Olomouci s kámošem vlčákem Nerem a koucourem, ale díky lhostejnosti páníčků, kteří se stěhují do Německa a vymlouvají se zákony bude Berda bydlet od 12.4.2008 u super rodiny, kde jí brzo navštívime
9.holka Agnes - černo-bílá Kosatka a její kámoš stafford Hicks viz. kontakty -  Killeři junioři K.J.

 
 
 
 
 
 
10.holka Sisi - černo-bílá pihatá, bydlí v Praze se svojí láskou křížencem Sidem (pit x amstaf) a chodí s námi na srazy

 
11.kluk Baron - zlato-bílý pan Prášil, je domácí mazlík, vzal si od Mimi Samby fenku Sáru a je to pěkná dvojka :o)

22.1. je na světě další banda Killerátek od Mimi Samby - 7 holek a 1 kluk

 

 

 

 

STAY IN OUR MEMORIES

Bety  1993-2007

Amálky mamča Bety, díky které moje pitbullí láska začala. Bydlela v Sádku u Příbrami, spolu s argentinou Sarou a jejím synem Kimem. Odchovala dvoje štěňátka - Amy je z 2.vrhu a byla moc milá, přitulná. V létě 2006 jsme jí byli ukázat náš nový přírůstek Rozárku, další léto už jsme jí navšívit nestihli, odešla tiše doma v pelíšku.

 

Arnošt   2002 - 2007

Můj adoptivní hafík od Queen Samby, se kterým jsem prožila přes 3 roky života, se smečkou sice moc nevycházel, ale zřejmě to byla žárlivost na paničku. Byl neskutečný blázen do pešků a miloval přetáhovaní, vždycky mě porazil, měl totiž neskutečnou výdrž, sílu a tlamu jako žralok :o)  Bohužel, jeho srdíčko, mu nedovolilo zůstat s námi dýl, tak odešel na zahradě, kde s ním do posledního dechu byla mamča Queen Samba a ségra Nicy

 

CALLAN bon an Cree

1991 - 1992

můj první průlom do světa kynologie, Callanka jsme dostali se sestrou k Vánocům, bohužel s námi žil jen chvilku, na Velikonoce nám ho přejelo auto, když jsme přecházeli na přechodu - řidič si ho prý nevšiml, on si totiž málem nevšiml ani nás - moc to bolelo.

 

DEED bon an Cree

1992 - 2006

Přestože rodiče řekli, že dalšího psa nám nepořídí, hned v srpnu dostala ségra k narozeninám Deedouška. V 1 roce mu vet diagnostikoval srdeční vadu, proto nám Deedoušek nedorostl ani do původní velikosti a byl na pekinéze dost malinký. Vet mu předopvěděl cca 9 let života na prášcích, ale po příchodu Amálky se na prášky pozapomělo, tak od 1999 žádné již nedostal. Zvládal s přehledem 5km procházky lesem, s Amálkou hrozně ožil. I s jeho pidi velikostí, byl stále kápo domácnosti a šéfoval Goofovi a Rozárce :o)) O jara 2006 měl zdravotní problémy s ledvinami a v létě nám vet doporučil eutanazii, tak jsme se s Deedouškem důstojně rozloučili a má hrobeček na zahradě vedle svého kamaráda Kalánka - babičina voříška, která ho pojmenovala po našem prvním pekinákovi. Deedoušek nebyl žádný gaučák, ani uštěkany fifínek, jen k mističce mu nikdo nesměl, bránil jí jak pitbull. Každé léto jsem ho stříhala nůžkama na knírače téměř dohola - jen hlavičku a ocásek jsem mu nestříhala, vypadal jak malý lev. Neměli jsme žádné výstavní ambice, tak nemusel trpět v horku v huňatém kožíšku. Byl naše  malé chrochtavé zlatíčko.

                                 

 

 

 

 

 

 

 

 

 


 

 

 

 

 

 

 

 

TOPlist
Administrace WebSnadno | Tvorba webových stránek na PageRide.com  |  Nahlásit protiprávní obsah!  |   Mapa stránek